משלוח VIP חינם בהזמנה מעל 300 ש"ח

עגלה

    העגלה שלך כרגע ריקה.

מתנות לעובדים

שוקולד לעסקים

מארזי שוקולד גורמה מתנה בין אם לעובד או ללקוח זו הזדמנות מקסימה לחיזוק הקשר. אנו מספקים מארזי שוקולד גורמה לחברות, למלונות, לסוכני תיירות, ולמפיקים מהמובילים בשוק. ביחד נבנה את המארז המדוייק לכל אירוע ומטרה עם אפשרות למיתוג אישי וכמובן מותאם לפי תקציב. השוקולד שלנו - ללא גלוטן, כשר למהדרין / כשר לפסח.

צור קשר

DE KARINA לעסקים


ל-DE KARINA ניסיון רב במארזי שי לעסקים, עם מגוון פתרונות מתוקים ו"מיתוג שוקולדי" (Giveaways) לארגונים ולחברות, ביניהם: מלונות, בתי קפה, חברות תעופה, הייטק ועוד.

מערך התפעול וההפצה שלנו ערוך להמליץ, למתג ולהרכיב אריזות שי על פי הזמנה, בהתאמה לתקציב, לחג או לאירוע, ולשלוח אותן לכל מקום, בארץ או בעולם.

ב- DE KARINA לוקחים אחריות! לסביבה ולסובבים:

אנחנו מעסיקים עובדים מכל המגזרים, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מהקיבוצים והמושבים השכנים, מהעיר קצרין ומהכפרים הדרוזיים הקרובים, ומחזקים אוכלוסיות חלשות ואנשים עם מוגבלויות באמצעות שיתופי פעולה עם מרכזי שיקום בסביבה.

כחלק ממערך המחזור שלנו אנחנו מקפידים לאגור את שאריות הנוזלים במיכלי הטמנה מיוחדים ההופכים אותם בתהליך אקולוגי לגז טבעי. את פסולת הנייר והפלסטיק אנחנו תמיד ממחזרים, ואת בית היוצר שלנו הקמנו בשולי מטעים, כדי ליהנות מיופיים מבלי לפגוע בתהליכי הצמיחה הטבעיים.

כל השוקולדים של DE KARINA כשרים למהדרין.

translation missing: he.general.search.loading