תקנון האתר "דה קרינה":

יתכנו שינויים בהרכבי הפריטים והחבילות בהתאם למלאי ותוקף.

 • מוצר שאזל יוחלף במוצר שווה ערך מבחינת מחיר ומשקל הפריט
 1. מבוא

1.1. ברוך הבא לאתר de-karina.co.il (להלן -"האתר"), את האתר מפעילה חברת דה קרינה- תעשיות מזון בע"מ ח.פ. 513915413 (להלן – "החברה" או "מנהל האתר" או "דה קרינה").

1.2. אנא קראו את התקנון מפעם לפעם שכן עשויים לחול בו שינויים. אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה. בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 04/6993622.

1.3. השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ואילו התנאים יחולו על כל משתמשי האתר.

1.4. שעות פעילות: שעות הפעילות של דה קרינה הנן: ימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00, טלפון: 04/6993622.

1.5. הגישה אל האתר מאושרת בכפוף לתנאים המפורטים להלן (להלן – "תנאי שימוש באתר").

1.6. על המשתמש באתר לקרוא את תקנון זה בעיון טרם גלישה באתר. המשך גלישה באתר ועיון במידע המפורסם מהווים את הסכמת המשתמש להוראות התקנון.
1.7 תקנון האתר ניתן לשינוי בכל עת ע"י דה קרינה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, ללא צורך במסירת הודעה מראש. דה קרינה רשאית, לתקן, להוסיף או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. שינוי בתקנון יכנס לתוקפו מרגע פרסומו באתר.
 1. תנאי שימוש באתר:
2.1 ההרשמה לאתר הינה אישית ואין לצרף אדם נוסף ללא הסכמתו ומבלי שקרא את תקנון האתר.
2.2. אין להשתמש באתר זה לצרכי מסחר ו/או בכל שימוש אחר למטרה בלתי חוקית.
2.3 בעת ההרשמה למאגר הלקוחות של דה קרינה הלקוח מאשר משלוח דיוור ישיר בעל תוכן פרסומי באמצעות הדואר, דואר אלקטרוני, ומכשיר הטלפון הנייד (SMS) וזאת ללא כל עלות מצד הלקוח.
2.4 פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של דה קרינה. פרטים אלו לא יועברו על ידי דה קרינה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי ולספקים, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש. דה קרינה משאירה לעצמה את הזכות להשתמש בפרטים, שימסור הרוכש לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ולשימוש שיווקי בעתיד. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אישית למבצע הפעולה ולא יזהו אותו.
2.5. מעבר לדיוור חומר פרסומי, הודעה על מבצעים וכ"ד, דה קרינה לא תעשה כל שימוש במידע זה ללא הרשאת הלקוח, להוציא מקרים בהם נדרש הדבר על פי דין כדי למנוע שימוש לרעה.
2.6 בעת פניית הלקוח באמצעות הדואר האלקטרוני תשמש כתובתו אך ורק לצורך מענה ולא למטרה אחרת וכמו כן לא תימסר כתובתו לכל גוף אחר. במידה והלקוח מעוניין לקבל באמצעות הדואר האלקטרוני מידע נוסף מדה קרינה, עליו ליידע את דה קרינה בדבר רצונו.
 1. מידע ותכנים באתר:
  3.1 אתר דה קרינה הינו אתר תוכן, פרסום ושיווק, מעת לעת האתר יכלול כתבות תוכן, הטבות שונות, מבצעים, מענה לשאלות לקוחות והכל בכפוף לתקנון האתר.
  3.4 התכנים והמידע המוצגים באתר מקורם במנהל האתר ו/או בדה קרינה ו/או תכנים שמקורם בצדדים שלישיים. מנהל האתר ישתדל שהמידע יהיה מדויק אם כי ייתכנו אי דיוקים ושיבושים בין היתר, הקורים עקב תקלות טכניות או טעויות אנוש. מובהר בזאת כי מנהל האתר ו/או דה קרינה לא יהיו אחראים לכל נזק עקיף ו/או ישיר שיגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות ו/או שימוש בתכנים ובמידע המתפרסם באתר.
  3.5 תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר לבין המוצרים הנמכרים בפועל בנקודות המכירה.
  3.6 דה קרינה אינה מתחייבת לכמות מלאים בכל הנוגע לפרסומי המוצרים באתר.
  3.7 כל אדם שהינו מעל גיל 18 שנים וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל (או בעל הרשאה מפורשת מאת בעל כרטיס האשראי), רשאי להגיש הצעות לרכישת שירותים באמצעות האתר.
  3.8 תשלום: דה קרינה מכבדת את כל כרטיסי האשראי: ויזה, מסטרקרד, אמריקן אקספרס ודיינרס.
  לכל המחירים הנקובים באתר מתווסף מע"מ כשיעורו בחוק.
  3.9 הזמנתו או הצעתו (להלן – הצעה) של הרוכש לקבלת שירותים תתקבל, בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:
  1. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש.
  2. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי.
  3. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של דה קרינה.
  4. הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.
  רכישות באתר דה קרינה/ אחריות:
  4.1 דה קרינה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/ או שלא לתת לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישות באתר דה קרינה וזאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת ההחלטה כאמור.
  4.2 ביטול עסקה בחנות אונליין: עקב אופיים של המוצרים, מוצרי מזון, לא ניתן לבטל הזמנה ו/או להחזיר מוצרים אשר נרכשו באתר.
  בהזמנת סדנאות וסיורים במרכז המבקרים: ניתן לבטל עסקה שבוצעה באתר עד 48 שעות טרם המועד שנקבע, ללא דמי ביטול. עד 24 השעות טרם המועד, יבוצע חיוב בגובה 50% מסך העסקה, פחות מ 24 שעות, יבוצע חיוב בגובה 100% מסך העסקה.
  4.3 מחירי המוצרים שיפורסמו באתר עשויים להשתנות מעת לעת לפי תנאי השוק ולפי שיקול דעתה של דה קרינה.
  4.4 על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולהשוות אותו הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון, על הלקוח לפנות במייל לשירות הלקוחות של דה קרינה בכתובת המייל הבאה: customer.dekarina@gmail.comוזאת על מנת שניתן יהיה לטפל בפניה של הלקוח.
  4.5 על ההתקשרות בין הלקוח לבין דה קרינה ובמסירת האמור בתקנון זה יחולו הוראות הדין הישראלי בלבד. דה קרינה והלקוח מצהירים כי עשו כמיטב יכולתם על מנת שסכסוך שיתעורר ביניהם, במידה ויתעורר, ייושב בדרכי נעם מחוץ לכותלי בית המשפט. מוסכם בין הצדדים כי אם הסכסוך לא ייושב כאמור אזי הוא סמכות השיפוט הבלעדית והיחידה תימסר לבתי המשפט המוסמכים באזור הצפון (בית משפט השלום בצפת או בית המשפט המחוזי בנצרת) אך ורק להם, ולא לכל בית משפט אחר במדינת ישראל או בעולם.
  4.6 דה קרינה אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן "נזק מכל סוג שהוא") שייגרם ללקוח דה קרינה ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר דה קרינה ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג' כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו. רכישה המתבצעת ע"י קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או האפוטרופוס, פעולה שתבוצע באתר ע"י צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק וכד'.
  4.7 הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לדה קרינה בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות טעות בהקלדת כתובתו/ כתובת לאספקת ההזמנה, טעות בהקלדת כמויות וכד'.
  4.8 הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מוסרי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר ו/או לבעלי האתר ו/או למי מפעיליו ו/או למי ממנהליו ו/או למי מטעמם. במקרה של הקלדה שגויה של פרטים (לרבות הפרטים האישיים של הרוכש), שמורה לדה קרינה ו/או מי מטעמה הזכות לפסול את ההצעה.
  4.9 הלקוח פוטר את דה קרינה מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.
  4.0 דה קרינה לא תהא אחראית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו בדה קרינה ואשר צד ג' שהינו המפרסם ו/או היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם ללקוח והכול בכפוף לאחריות החלה ע"פ כל דין.
  4.0.0 מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא דה קרינה בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.
  לקוח שמסר פרטי משלוח שגויים או שלא אסף את החבילה מהדואר בזמן ועקב כך המוצרים הוחזרו לשולח, על הלקוח לפנות ביוזמתו ל"דה קרינה" ולמסור כתובת אספקה נכונה. כמו כן עבור המשלוח החוזר ישלם הלקוח את התשלום לפי משקל החבילה.
  3.2 אספקת המוצרים ו/או השירותים תיעשה ישירות על-ידי דה קרינה, בהתאם לפרטים שצוינו מראש, ודה קרינה תהיה אחראית על קבלת המוצר על ידי הלקוח. היה ומכל סיבה שהיא לא קיבל הלקוח את המוצר תטפל דה קרינה בבעיה ותביא לפתרונה.
 2. קישורים לאתרי אינטרנט ושירותים נוספים
5.1 באתר עשויים להיכלל קישורים ו/או הפניות לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים ע"י דה קרינה.
דה קרינה לא תישא באחריות לאתרי האינטרנט המקושרים ואין לראות בקישור לאתר כלשהו משום המלצה על אותו אתר. הקישורים נועדו אך ורק לנוחיותם ולידיעתם של המשתמשים. דה קרינה רשאית לפי שיקול דעתה הבלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.
5.2 הקניין הרוחני באתר דה קרינה, בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סימני המסחר ו/או כיוצא באלה זכויות באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגראפיים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר הינם בבעלות מלאה ובלעדית של דה קרינה או של צדדים שלישיים שדה קרינה קיבלה מהם רישיון שימוש כדין.
5.3 דה קרינה שומרת על כל זכויותיה וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה
5.4 כל אזכור בקטלוגים שונים של שם, סימן מסחר, מוצר ו/או שירות של צד שלישי כלשהו, מופיע אך ורק כשירות ללקוח ואין בו כדי להוות פרסומת, קידום מכירות, מתן חסות ו/או המלצה כלשהי לגביהם.
5.5 האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, השימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג חומר כמפורט לעיל אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב מדה קרינה.
 1. תקלות ואבטחת מידע
  6.1. המשתמש באתר מצהיר כי ידוע לו כי יתכנו מקרים, בין אם בשליטת מנהל האתר ובין שלא בשליטתו, לרבות הפסקות חשמל, פריצות לאתר, נפילת שרתים טעויות אנוש וכו' בהן יאבד מידע ו/או יוצג מידע חלקי ו/או מוטעה ו/או לא תתאפשר הגלישה באתר ו/או לא יישמרו פרטים שנמסרו על ידו לאתר, ו/או וכל תקלה אפשרית אחרת, והוא מוותר על כל תביעה ו/או טענה ו/או דרישה בעניין זה.
  6.2. דה קרינה אינה מתחייבת כי האתר יופעל ללא הפרעה, או בלי טעויות, או הפסקות או יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית למחשב מנהל האתר, או מפני נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים.
  7. תנאים נוספים
  7.1 פרשנות אכיפתו של תקנון זה בהתאם לחוקי מדינת ישראל.
  7.2 גלישה באתר מהווה הסכמה לקבל ולנהוג על פי התקנון ולכן מי שאינו מסכים לתנאי השימוש חלקם או כולם, מתבקש שלא לעשות שימוש באתר זה.