סדנת שוקולד

סדנת שוקולד

מחפשים מה לעשות עם הילדים בחופש? סדנת שוקולד!

כולנו מחכים לחופש!

מחכים לרגע שבו לא עבודה ולא לימודים יהיו חלק מהמשוואה, כך שנוכל לעשות כל מה שדחינו וכל מה שבאמת רוצים לעשות, כולל כמובן השקעה בזמן איכות משפחתי.

מכאן שאם גם אתם נערכים לכמה ימי חופש ומתחילים לגבש תוכנית, מנסים להבין מה הפעם ניתן לעשות כדי שכולם ייהנו, אתם ההורים וכמובן שגם הילדים, מוזמנים להכיר פעילות מתוקה שתגרום לכולם להתרגש, ליהנות וכמובן לצבור חוויות משפחתיות נוספות.

על מה אנחנו מדברים? על סדנאות שוקולד כמובן!

קסם של חוויה

לאכול שוקולד גורמה זה כמובן מדהים ותמיד טעים ומחדש, אך גם בהכנה של שוקולד יש לא מעט קסם, ופה עומדות לרשותכם 2 אופציות מרכזיות:

  • סדנת שוקולד ביתית 
  • סדנת שוקולד חווייתית במרכז המבקרים שממוקם ברמת הגולן 

מתחילים לקבל תיאבון? מוזמנים לגלות מה כל אופציה מציעה - מדובר בחגיגה טעימה ומהנה במיוחד!

הכי ביתי הכי חוויתי - סדנת שוקולד ביתית! 

בין אם מחפשים להעניק מתנה מושלמת לכל המשפחה ובין אם מחפשים לעבור חוויה מחברת ומעצימה במרחב הביתי, רק אתם ללא אנשים נוספים, מוזמנים להכיר ערכה משפחתית עבור הכנת שוקולד מעוצב, מקושט וכמובן טעים וסופר איכותי.

מה עושים, כיצד מתנהלת הסדנה? ובכן מדובר בערכת שוקולד שניתן לעבוד עמה בכל מטבח סטנדרטי - אין צורך בציוד מקצועי. באופן כללי מחממים, יוצקים, מקשטים, מקררים ומשוויצים בתוצאות.

כאשר השוקולד המרשים שיצרתם מוכן, עוצרים לקבל החלטה. מחליטים מה אוכלים עכשיו ומה שומרים לאחר כך (אם נשאר..). מחליטים מה שומרים לעצמנו ומה מעניקים כמתנה לאנשים שאוהבים. 

כיצד כל הקסם הזה קורה? מדובר בערכה מקסימה שכוללת כל מה שצריך ואף מעבר, כאשר ישנה התייחסות למה שילדים אוהבים וכמובן ליכולות הבסיסיות של המרחב הביתי.

מה בתוך הערכה? הערכה כוללת תבניות שוקולד איכותיות רב-פעמיות (לשימוש חוזר), מקלות במבוק שמסייעות לעצב, מקלות לוליפופ עבור יצירת סוכריות שוקולד וכמובן שוקולד איכותי, והרבה ממנו!

מדובר במטבעות שוקולד מריר ובמטבעות שוקולד חלב. בנוסף, המארז מכיל מגוון מקסים של תוספות טעימות, כאלו שהופכות כל שוקולד להרבה יותר טעים, יצירתי ומרשים. מה עוד? המארז כולל מארזים מרשימים לאחסון השוקולד, כך שתוכלו להשוויץ בתוצאות ולחוש כמו מקצוענים. 

מה באשר ללכלוך? ובכן הפעילות אינה מאוד מלכלכת, ובמקביל המארז מגיע לצד סינרים מקצועיים מבית "דה קרינה", כך שניתן לשמור על הבגדים נקיים, לחוש כמו שוקולטיירים מקצועיים ולהשתמש בהם בהמשך עבור מגוון פעילויות.

עצה שלנו? מדובר בערכה מדהימה לטובת פעילות משפחתית, ומדובר ברעיון מדליק עבור מתנה שתתקבל בהתלהבות רבה. 

גם טיול וגם סדנת שוקולד - יותר מזה?!

מכירים את זה שמגיע חופש ומחפשים יעד חדש לצאת אליו? מוזמנים לשים בווייז "עין זיוון" ולהתחיל להתקדם לכיוון רמת הגולן, מקום שבכול עונה יודע להציע נופים מרשימים לצד שלל חוויות מקומיות.

בעין זיוון שברמת הגולן, ממש לצד הר אביטל, בסביבה של כרמים ומטעי דובדבנים, ישנה חנות בוטיק מקסימה שמייצרת שוקולד גורמה לצד המון אהבה והשראה מהסביבה המידית. 

מאחורי חנות הבוטיק עומדת קרינה, דור שלישי למשפחת שוקולטיירים. קרינה שספגה מהבית (מארגנטינה) את חשיבות חומרי הגלם ואת העבודה המסורתית עם פולי הקקאו, משלבת בין חדשנות לבין שמירה על עקרונות מסורתיים, כאשר יצירה לצד חומרי גלם מעולים מהווים את הבסיס של כל פרלין, טראפל, ליקר ומקופלת.

מי שמגיע לחנות הבוטיק נהנה מקבלת פנים של מיני מוזיאון שוקולד, פרי יצירותיה המתחלפות של קרינה. במקביל, מוזמנים לשבת בבית הקפה שמקדש את טהרת השוקולד וכמובן שגם מוזמנים לעבור סדנת שוקולד מדהימה, הן עבור גדולים והן עבור קטנים. בסדנה עובדים עם חומרי גלם מדהימים, מייצרים שוקולדים מעוצבים, לומדים על התהליך, מקבלים הסברים מקצועיים, זוכים לטעום ולהתנסות, וכמובן שזוכים לחזור הביתה עם יצירות מתוקות ומרשימות. 

עצה שלנו? אם מבקשים לעבור עם הילדים סדנת שוקולד, מוטב להזמין מראש מקום, כאשר יש לקחת בחשבון שבשבתות ובערבי חג המקום סגור, כך שבהחלט מוטב לנצל חופשים לאורך השבוע.

סיבה מצוינת להגיע לקצה השני של המדינה

שנסכם? שוקולד אינו רק טעים ומנחם, אלא שוקולד גם מחבר בין אנשים, מייצר חוויות ומהווה סיבה להגיע לקצה השני של המדינה. אז נכון שניתן להזמין משלוח שוקולד ונכון שניתן לקנות פרלינים, שוקולד טבעוני, או שוקולד לבן שמציע שלל טעמים מיוחדים, אך גם ניתן לעבור סדנאות שוקולד - אם בבית ואם במהלך הטיול.

הנאה מובטחת!