מה כדאי לתת לעובדים?

מה כדאי לתת לעובדים?

מה העובדים באמת רוצים לקבל וכיצד הסטטוס משנה?

אין ספק שלדעת לומר תודה לעובד היא זכות שמוכיחה את עצמה. כאשר עובד חש מוערך, הוא מרגיש צורך להעניק בחזרה. כאשר עובד מרגיש שחשבו עליו, הוא מרגיש שמדובר ביותר ממקום עבודה. כאשר עובד מביא הביתה מארז מתנה, הוא זוכה לחוש גאווה אל מול המשפחה. 

אז בין אם החגים מתקרבים ובין אם מבקשים לעמוד בציפיות של העובדים, 

בין אם מבקשים להכתיב לעובד חדש מהי הציפייה ממנו (ובו זמנית לתת לו תחושה נעימה) ובין אם עובד פורש ורוצים לוודא שהוא ידבר עליכם טובות מול קולגות, לקוחות ומתחרים,

בין אם עובד חולה ומבקשים להראות לו שאתם יודעים להיות בשבילו גם ברגעים הקשים ובין אם עובד חוגג יום הולדת,

הרי שבהחלט מוטב להעניק לעובד מארז מתנה!

מה מעניקים? 3 אפשרויות מובילות!

מתחברים לתמורה הגדולה שמצויה מאחורי הענקת מתנה לעובד? בנקודה זו רצוי לבחון מה להעניק. מה אם כן חברות ועסקים מעניקים לעובדים? בעיקרון יש 3 אפשרויות מרכזיות:

 • מתנה כללית - זה יכולה להיות ערכה לים, אלו יכולים להיות כלי עבודה מגניבים, זו יכולה להיות ערכת פיקניק וכדומה. כל זאת עשוי להיות נחמד, אך היו בטוחים שעל כל 5 אנשים שישמחו במתנה, יהיו 5 אנשים שיתבאסו על הבחירה.

 

 • תלושי מתנה - כולנו אוהבים לקבל תלושים שמאפשרים לסגור רכישות במגוון חנויות, אך יש בכך משהו מאוד לא אישי. המסר שמועבר מצד החברה הוא בסגנון הבא: "הרגשנו מחויבים אז בחרנו באופציה הקלה". 

 

 • מארזי שוקולד - אין ספק שמארזי שוקולד לא מהווים מתנה מקורית, אך מצד שני גם אין ספק שמדובר במתנה שתמיד מתקבלת בשמחה גדולה. בכל חג, בכול סיטואציה ובכל עונה.

אז כן, אנחנו לא מתביישים לומר שמארזי שוקולד מהווים מתנה מושלמת עבור עובדים. כיף לקבל מארזי שוקולד לראש השנה, כיף לקבל מארזי שוקולד ביום ההולדת, כיף לקבל מארזי שוקולד עם תחילת תפקיד חדש, כיף לקבל מארזי שוקולד לאחר שצלחנו משימה חשובה וכן הלאה.

כיף לקבל אבל יותר כיף לחלוק

עם זאת, הכי כיף לקבל מארז שוקולד שניתן לחלוק, ועל כן אם מדובר בעובד שהוא בעל משפחה, היו בטוחים שברגע שהוא יקבל מארז שוקולד איכותי, בו זמנית יקרו שני דברים:

 • הילד הקטן שבו יתעורר לחיים.
 • העובד ימהר לדמיין כיצד הילדים יתרגשו כאשר הוא ייכנס הביתה עם המארז. 

כל עוד מקבלים מארז שוקולד איכותי, ממש כפי שמותג השוקולד "דה קרינה" מציע, ביו היתר ניתן להיות בטוחים שיהיה כיף לכבד את בן/ת הזוג וחברים, וזאת כי כשמעניקים שוקולד גורמה שמביע איכות, תיחכום ומקסימום חומר גלם טבעיים, מדובר בחוויה שאנשים מעריכים. 

מה אם כן חש עובד שזוכה לקבל שוקולדים מיוחדים?

גאווה / שמחה / הערכה / שייכות / שביעות רצון / התרגשות 

במקביל,

עובד שמקבל מארז שוקולד מריץ מגוון מחשבות חיוביות

מחשבות כגון:

 • איזה כיף שאני יכול לשמח את הילדים עם שוקולדים מיוחדים
 • מעכשיו אתן מעצמי 110%
 • אני נמצא במקום עבודה שבאמת אכפת לו מהעובדים 
 • יש לי אופק במקום העבודה
 • אשוויץ במארז המדהים באינסטגרםשכולם יקנאו!

מדייקים בחירת מארז בהתאם לסטטוס של העובד

כל זאת מוביל אותנו למסקנה שמארז שוקולד איכותי בהחלט מהווה בחירה מבטיחה, אך על מנת לדייק את המתנה, מוטב לבחון מהו הסטטוס של העובד. מדוע? כיוון שזה משנה אם מדובר בעובד עם ילדים, או לחלופין בעובד שהוא רווק.  

שנדגים?

 • מתנה לעובד שהוא בעל משפחה: עבור עובד שהוא בעל משפחה מוטב לבחור במארז שמעלה את רף ההתרגשות אצל הילדים. כך למשל ניתן לבחור במארז שכולל דמויות ספארי משוקולד חלב על מקל, מבחר פרלינים במילויים קטיפתיים, ברכה מתוקה מעוצבת משוקולד חלב, פניני שוקולד מריר במילוי שברי שקדים ובמעטפת פתיתי קקאו דקיקים, פרח שוקולד חלב על מקל, ואם ממש רוצים לכוון את המתנה לילדים של העובד, ניתן לבחור במתנה פחות שגרתית וממש מגניבהמארז מתנה שהוא סדנת שוקולד משפחתית. באופן שכזה לא רק שניתן לכבד את כל מי שאוהבים, אלא גם לעבור עמו זמן איכות מתוק במיוחד. 

 

 • מתנה לעובד רווק - עבור עובד שהוא רווק ניתן לבחור במארז שוקולדים שמכיל אפשרויות יותר מתוחכמות, ואף יותר אלכוהוליות. כך למשל מומלץ לבחור מארז שוקולד שכולל ריבועי שוקולד מריר במילוי טעמים מפתיעים (כגון שזיפים בליקר ואספרסו), ליקר שוקולד מריר בעבודת יד (או ליקר אספרסו מדהים), ריבועי שוקולד חלב עם נגיסות שקדים קלויים ומלח ים, ריבועי ניו מניה עם נגיסות אגוז פקאן קלוי ועוד. 

משלוחי שוקולד מבית "דה קרינה"

שנסכם? בין אם מחפשים מארזים לראש השנה שיעניקו טעם מתוק, ובין אם מחפשים מארז מתנה שיודע לומר ללא מילים "תודה", "הערכה" ו"כל הכבוד", אין ספק שמארז שוקולד מהווה בחירה נכונה. 

מעבר לכל זאת, ראוי לציין שכל עוד תיבחרו להעניק לעובדים משלוחי שוקולד מבית "דה קרינה", תצליחו לשדרג את הכוונה ואת המסר הרצוי, וזאת כי מדובר בשוקולד גורמה שמקפיד על מקסימום חומרים טבעיים לצד מקסימום חוויית טעמים, ואף מדובר בשוקולד שיש מאחוריו סיפור מתוק במיוחד.

סקרנים?

מאחורי אותו מפעל שוקולד בצפון, מפעל שמשלב בין חדשנות לבין שמירה על הליכי עבודה קלאסיים, עומדים 3 דורות של שוקולטיירים. משפחתה של קרינה התחילה את סיפור האהבה השוקולדי אי שם באירופה, ולאחר מכן עברה עמו לדרום ארגנטינה. 

קרינה שגדלה לצד ניחוחות של שוקולד ולצד פינוקים של סבה השוקולטייר, קיבלה החלטה לעלות ארצה ביחד עם אהבת ילדותה - שוקולד. בעין זיוון שרמת הגולן קרינה הקימה מפעל בוטיק ייחודי ששואב השראה רבה מהסביבה העוצמתית שניבטת מכל עבר.

מה עתה?

מבינים שהשקעה בעובדים מתגמלת, ושאם רוצים לתת מכל הלב ולהיות בטוחים שהצד השני ישמח על הבחירה, אין כמו מארז שוקולד גורמה שנבחר בקפידה. 

מוזמנים לעבור על ההיצע האיכותי שלנו, מבחר שמראש מיועד עבור עסקים ועובדים.

באהבה!